ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

معرفی مرکز

پیشینه مرکز
  مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد30تهران در اردیبهشت 1382 با چهار رشته «آموزش زبان انگلیسی، مترجمی نوار و فیلم، گرافیک و مترجمی اسناد و مدارک» مجوز فعالیت گرفت تا در مقطع کاردانی به شیوه ی پودمانی به تربیت دانشجو بپردازد و بتواند بخشی از نیازهای علمی و مهارتی جامعه را برآورده نماید.   
   این واحد یکی از مراکز تحت نظارت دانشگاه جـامع علمـی-کاربـردی و از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقای سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای دانشجویانی که فاقد تجربه اجرایــی هستند، تشکیل شده و با به‌کارگیری و سازمان‌دهـی امکانات، منابع مادی و انسانی، دوره‌های علمـی–کاربـردی را در مقاطع کـــاردانی و کـــارشناسی برگزار می‌کند.
 دانشگاه جامع علمـی-کاربـردی تنها متولی نظام آموزش عـالـــی علمــی–کاربــردی (یا به عبارتی بهتر نظام آموزش عالــی مهارتی) است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره مــی‌شود.

 

       فضاهای آموزشی و کارگاهی
   مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد 30 تهران، دارای بیش از 2700 متر فضای آموزشی است که این مجموعه شامل 30 کلاس درس با گنجایش 20 الی 40 نفر، 4 کارگاه گرافیک و چاپ دستی و سه سایت کامپیوتر به منظور یادگیری علوم رایانه، کتابخانه ای با محیطی آرام و پویا است. همچنین این مرکز، سالن اجتماعاتی با وسعت 200 متر مربع به منظور برگزاری مراسم و سخنرانی ها در اختیار دارد.

       

      مزیت های منحصر به فرد
   واحد 30تهران، تنها مرکز آموزش عالــی کشور در رشته ی «چاپ» است که در طبقات زیرین خود دارای دو سالن چاپخانه ی مجهز به ماشین آلات «چاپ افست دو ورقی 4 رنگ همزمان، دو ورقی دوررنگ ZP، دو ورقی تک رنگ، GTO تک رنگ و GTO دور رنگ و همچنین ماشین آلات تا و برش و صحافی» در اختیار دارد و از تمامی امکانات این دو سالن که در طبقات زیرین مجتمع قرار دارد، برای آموزش های لازم دانشجویان در رشته های هنری (گرافیک و چاپ و ... ) استفاده می نماید.


 
  مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد30 تهران، تنها مرکز آموزش علمی کاربردی است که دارای مجوز رسمی برگزاری آزمون تافل از سازمان بین المللی ETS و تایید سازمان سنجش آموزش کشور است و بیش از 10 سال است که به صورت هفتگی آزمون های آنلاین تافل را برای اساتید، کارمندان دانشگاه جامع علمی-کاربردی و دانشجویان برگزار می نماید.

 

        امکانات پژوهشی، فناوری و ارتباط با صنعت
   واحد انتشارات مرکز (انتشارات معرفت) از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون بیش از 480 عنوان کتاب مرجع، تالیفی اساتید مدرسین مجموعه و... را منتشر نموده است. «نمایشگاه و فروشگاه کتاب مرکز» با فضایی بیش از 300متر مربع در طبقه همکف مجتمع قرار دارد و کتب مورد نیاز دانشجویان این واحد دانشگاهی را ارائه می دهد و فضای مناسبی برای مطالعه در اختیار دانشجویان قرار داده است.
راه اندازی انجمن علمی و د آینده نزدیک راه اندازی واحد کارآفرینی و ارتباط با صنعت از برنامه های این مرکز خواهد بود.

 

      دوره های آموزشی مهارتی کوتاه مدت (تک پودمان – تک درس )
مرکز آموزش علمی - کاربردی واحد 30 تهران مفتخر است دوره های آموزش کوتاه مدت بصورت تکدرس و تک پودمان را بنا به تقاضا و نیاز بخش های مختلف صنعت و فرهنگ کشور تدوین نموده و آموزش های لازم را با ارائه گواهی نامه رسمی دانشگاه جامع به متقاضیان ارائه نماید . در این راستا بنا به تقاضای واحد ها امکان تدوین دوره ها متناسب با نیاز ، ممکن خواهد بود .

 

       فضای رفاهی
   همچنین این مرکز بوفه ای با مساحت افزون بر یکصد متر برای استراحت و تغذیه دانشجویان در اختیار دارد.

 

       کادر علمی و مهارتی
   مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ وهنر واحد 30 تهران با بهره گیری از بیش از یکصد نفر از اساتید دانشگاه جامع علمی-کاربردی و اعضای هیات علمی سایر دانشگاه ها ، موجب شده است کادری علمــی و حرفه ای با پیشینه ی کار و تدریس طولانی فراهم آید و در مجموع فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت هـــای حرفه ای، پژوهش و شرایط ایــجاد اشتغال برای علاقه مندان ایجاد گردیده است.

 

بروشور مرکز

بروشور سه لت ویرایش مهر1396A4 1

بروشور سه لت ویرایش مهر1396A4 2

بروشور سه لت ویرایش مهر1396A4 3

بروشور سه لت ویرایش مهر1396A4 4

خبرنامه مرکز

ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

خیابان انقلاب اسلامی-ابتدای وصال شیرازی-نبش کوچه نایبی-پلاک25

تلفن: 66491209-66491215